Boże Narodzenie w Zaciszu Trzech Gór

grudzień 2017 r.

W ten świąteczny, rodzinny czas prócz znakomitych, tradycyjnych posiłków gwarantujemy Państwu miłą i niezapominaną atmosferę.
Po Kolacji Wigilijnej do najmłodszych przybędzie Mikołaj. Następnie proponujemy dzieciom wycieczkę do „stajenki” tzn. do naszych zwierzątek (konie, kózki, baranki i inne), by przekonać się, czy mówią ludzkim głosem.

O 22-ej w naszej parafii, w małym, uroczo położonym kościółku odprawiana jest pasterka. Ta wcześniejsza godzina jest dogodna kiedy chcemy wybrać się na mszę z dziećmi.

Menu:

Kolacja Wigilijna -.(uroczysta kolacja składająca się z tradycyjnych bożonarodzeniowych przysmaków tj. staropolski barszcz czerwony na zakwasie z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, groch z kapustą, pstrąg nadziewany, karp w galarecie, ryba po grecku, śledzik po polsku, kompot z suszonych owoców, domowe ciasta , owoce, wino).

25.12.2017 I Dzień Świąt
Świąteczny obiad (Bożonarodzeniowy obiad: I danie- domowy rosół, II danie: nasza specjalność- kaczka nadziewana cielęciną i boczniakami, grillowany łosoś, ziemianki opiekane oraz ryż, bukiet surówek, deser, soki, woda
Kolacja w formie bożonarodzeniowego, szwedzkiego bufetu

26.12.2017 II Dzień Świąt
Świąteczne śniadanie (uroczyste, obfite śniadanie + kawa ciasto i owoce)
Świąteczny obiad (Bożonarodzeniowy obiad: I danie- zupa grzybowa, II danie: roladki wołowe, polędwiczki po królewsku, kluski śląskie i ziemniaczki, bukiet surówek, deser, soki, woda)
Kolacja w formie bożonarodzeniowego, szwedzkiego bufetu.

Przez cały okres świąt bez ograniczeń (w cenie) bufet kawowo-herbaciany oraz świąteczne ciasta, owoce i słodycze - dostępny dla naszych Gości od rana do wieczora.

/ Dla małych dzieci- powyżej 2 lat- nocujących z rodzicami (bez dodatkowego miejsca noclegowego) dodatkowy rabat. /

Pakiet nr I - pobyt od 24 do 26 XII
Cena 530 zł/osoba dorosła, 265 zł (dzieci od lat 2 do 8) ( w cenę wliczone są: 2 noclegi, kolacja wigilijna,2 śniadania świąteczne i 2 obiady świąteczne , jedna kolacja świąteczna, świąteczny bufet słodkości oraz wszelkie atrakcje)

Pakiet nr II - pobyt od 23 do 27 XII
Cena 680 zł/osoba dorosła, 340 zł (dzieci od lat 2 do 8) ( w cenę wliczone są: 4 noclegi oraz kolacja zwykła w dniu 23.12, 2 śniadania zwykłe w dniach 24.12 i 27.12, kolacja wigilijna,2 śniadania świąteczne i 2 obiady świąteczne, 2 x kolacje świąteczne, świąteczny bufet słodkości oraz wszelkie atrakcje)

 

Zapytania i zamówienie pod nr tel 74 885 52 38 i 502 771 888

 

Skontaktuj się z nami!

facebook_page_plugin
-->